Çobançeşme Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:168/B Çorlu / Tekirdağ

  • Çorlu / Tekirdağ

  • Bülent Ecevit Bulvarı No:168/B

Yaşam alanlarımızda konfor ve sağlamlık kadar görsel özelliklere de önem veriyoruz. Yaşadığımız binaların iç ve dış görüntüsünü daha modern ve şık hale getirmenin yollarından biri de iç ve dış duvar dekorasyon yöntemleridir. Yüzyıllardır duvar dekorasyonunun dikkat çeken ögelerinden olan nişler hem işlevsel yapısı hem de şık görünümleri ile günümüz mimarisinin de gözdelerinden. Ev dekorasyonunuza yeni başlıyorsanız ve duvarlarınız için dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız varsa duvar nişleri üzerine ufak bir araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Evinizin her odasında iç ve dış duvarlara uygulayabileceğiniz nişler dekorasyonunuza modern ve şık bir görünüm kazandıracak.

Binalardaki duvar süslemeleri arasında hem işlevsel hem de görsel olarak önemli bir yere sahip olan niş, çok eski zamanlardan beri kullanılagelen mimari bir öğedir.Nişler ev dekorasyonlarında fazlasıyla kullanılır oldu, ev içlerinde Salon,Oturma Odası,Yatak odasında bazen banyo ve tuvaletlerde kullanılabilir.
Nişler karşımıza bazen bir kitaplık,bazen bir vazo ile süslenmiş bir aksesuar köşesi bazen banyomuzda şampuan ve kremlerimizi sakladığımız raflarımız olabiliyor.